Ogłoszenia Duszpasterskie 12 Niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XII Niedzielę Zwykłą  – 21.06.2020 r.

 

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po wieczornej mszy św.  i podczas których wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa grzechy, zaniedbania dobra i niewiarę.

2. W liturgii w środę będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, msze św. o 6.30, 10.00 i 18.00.

3. Wyrażam moją wdzięczność za zaangażowanie się parafian w oktawę Bożego Ciała i odpust parafialny. Dziękuję wszystkim, zwłaszcza dzieciom, które sypały kwiaty, Liturgicznej Służbie Ołtarza, dziewczynkom noszącym poduszki, paniom z grup modlitewnych za noszenie sztandarów i panom noszącym baldachim.

4. We wtorek 23.06 po mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych, które mają zaplanowaną uroczystość na 26 lipca.

5. Składam serdeczne podziękowanie panu B. Miszkiewicz za zorganizowanie i wycięcie chorych i suchych drzew na placu przykościelnym.

6. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka pieniężna dla pogorzelców z naszej parafii, z Brzegów po mszy św. pod kościołem. Za zrozumienie i solidarność, dziękujemy.

7. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia..

8. W zakrystii jest do nabycia „Gość Niedzielny” w cenie 6 zł, w którym o praktyce nabożeństw pierwszopiątkowych i ich znaczeniu w duszpasterstwie; rozmowa z o. Piotrem Śliwińskim o tym, że musimy całkowicie zdać się na Boga, jest także nowy „Mały Gość Niedzielny”, L’osservatore Romano” i nasz „Głos Serca”.

9. Dziękujemy za życzliwość i za dzielenie się z nami dobrami duchowymi i materialnymi. Wszystkim życzymy mocy Bożej na cały tydzień. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo …

 

Duszpasterze Salwatorianie

Joomla templates by a4joomla