OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XII Niedzielę Zwykłą – 16 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 na XII Niedzielę Zwykłą – 16 czerwca 2024 r.

1. Dziś odbywa się zbiórka do puszek na „Chleb świętego Antoniego”.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: -w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; -w piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i Doktora Kościoła; -w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. 

3. Do końca czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej mszy św.

4. W tym tygodniu o prowadzenie różańca prze wieczorną Mszą św. prosimy członków I Róży Żywego Różańca.

5. Codziennie na godzinę 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia

6. We wtorek zapraszamy na „Krąg biblijny” do salki po Mszy św. wieczornej.

7. W czwartek 27 czerwca, w godz. 9.00 – 14.00, zachęcamy do honorowego oddawania krwi, na targowisku miejskim.

8. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” przeczytamy o najnowszym dokumencie Komisji Nauki Wiary „O właściwym rozumieniu chrześcijańskiej religijności”; jest także  „Mały Gość Niedzielny”, „L’osservatore Romano”, „Salwator” i nasza parafialna gazetka „Głos Serca”. 

9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Jadwiga Buczkowska, duszę zmarłej polecajmy Miłosierdziu Bożemu i módlmy się: wieczny odpoczywanie racz jej dać Panie...

12. Solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim gościom i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i całego nowego tygodnia dla jednych pracy, dla innych odpoczynku. Niech pomaga wam w tym Boże błogosławieństwo, które teraz przyjmijcie.

 

Joomla templates by a4joomla