OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II Niedzielę Zwykłą – 14 stycznia 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 na II Niedzielę Zwykłą – 14 stycznia 2024 r.

 

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w środę wspomnienie św. Antoniego, Opata; w czwartek rozpoczną się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W przyszłą niedzielę będzie „Niedziela Słowa Bożego”.

3. Dziś po mszy św. o godz. 10.00 będzie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na cele remontowe.

5. W Przyszłą niedzielę 21.01 o godz. 16.00 w MGOK-u w Krzyżu będzie Finał XXI Powiatowego Przeglądu Widowisk Świątecznych i występ laureata nagrody Grand Prix. Polecamy.

5. Na ogrzewanie kościoła, plebanii oraz na środki czystości i materiały dekoracyjne do kościoła w minionym tygodniu złożyliście 630 zł. Bóg zapłać.

6. Wypominki roczne, z zaznaczeniem godziny odczytywania (8.30 bądź 12.00) można przynosić do zakrystii, bądź kancelarii do jutra.

7. Trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy do tej pory nas przyjęli. Bóg zapłać! W najbliższym tygodniu odwiedzimy:

- poniedziałek 15.01 od godz. 15.30 – ul Wojska Polskiego 27 - 71, ul. Baśniowa;

- wtorek 16.01 – ul. Wojska Polskiego 74 - 97;

- środa 17.01 –  ul. Wojska Polskiego 99-100, ul. ; Cisowa, Cyprysowa, Jaśminowa,Wrzosowa, Akacjowa, Kalinowa

- czwartek 18.01 – ul. Wybickiego i ul. Wiosenna;

- piątek 19.01 – ul. Poznańska; 

- sobota 13.01 od godz. 10.00 – Lubcz Mały, Stefanowo, Dębina, Zwierzyniec, Brzegi Rzeczyn. Prosimy o transport.

8. W czasie „kolędy” sprawy kancelaryjne można załatwić po mszy św.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” o sytuacji w Polsce i decyzjach rządu z punktu widzenia katolika; jest także „Mały Gość Niedzielny”, „L’osservatore Romano”, i nasz Głos Serca.

10. Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy życzenia, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożonymi podczas liturgii i na konto parafialne oraz za dzielenie się z nami dobrami zarówno duchowymi jak i materialnymi. Na świętowanie niedzieli i cały tydzień niech Bóg nam błogosławi…

 

Ks. Tomasz Sander SDS - proboszcz

Joomla templates by a4joomla