OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Wielkanocną – 08 maja 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 na IV Niedzielę Wielkanocną – 08 maja 2022 r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: - w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika Głównego patrona Polski; w sobotę – święto św. Macieja, Apostoła. W czwartek  w związku z trwającym synodem diecezjalnym zostanie odprawiona Msza św.  wotywna o Duchu Świętym.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele remontowe

3. Dzisiaj w kościołach w Łubczu Małym Odpust ku czci św. Stanisława, patrona tamtejszego kościoła

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

5. Również codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju na Ukrainie,

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie grup modlitewnych w salce na plebani.

7. W sobotę i niedzielę o godz. 12.00 przeżywać będziemy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych będzie: dla grupy sobotniej w piątek o godz. 16.00; dla grupy niedzielnej w sobotę o godz. 16.00.

8. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi mądrościowe. Zachęcamy do nabycia „Gościa” i słuchania Słowa; jest także „Mały Gość Niedzielny”, „L’osservatore Romano”, „Salwator” i nasz Głos Serca.

13. Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzeń, zdrowia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Na dzisiejszy dzień świętowania i radości oraz na rozpoczynający się nowy tydzień pracy i obowiązków przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Joomla templates by a4joomla