OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XV Niedzielę Zwykłą11lipca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 na XV Niedzielę Zwykłą11lipca 2021 r.

 

1. W liturgii Kościoła w poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; we wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2. Dziś składka będzie przeznaczona na cele remontowe.

3. W przyszłą niedzielę parafialna Caritas będzie zbierać pieniądze na „Chleb św. Antoniego” – potrzebujących pomocy z naszej parafii.

4. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: jest nowy „Gość Niedzielny”w którym warto zwrócić uwagę na teksty poświęcone relacjom pomiędzy Izraelem a Polską w kontekście ostatniej nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, a w cyklu wakacyjnym „Pas startowy św. Jadwigi Śląskiej” – sanktuarium w Trzebnicy, gdzie posługują salwatorianie; jest także„Mały Gość Niedzielny”, nowy Salwator, „L’osservatore Romano” i „Głos serca”.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Beatę Nowotną. Wieczne odpoczywanie …

6. Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia:  zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej parafii życzymy, dobrego, szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego tygodnia. Dziękujemy za wszelkie przejawy „życzliwości serca” i dzielenie się z nami dobrami duchowymi i materialnymi. Na dzisiejszy dzień i nowy tydzień pracy, obowiązków, urlopów i wakacji przyjmijcie Boże błogosławieństwo…

 

Ks. Tomasz Sander SDS - proboszcz

Joomla templates by a4joomla