OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 23 maja 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 23 maja 2021 r.

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie na godz. 17.30.

2. Dzisiejszą niedzielą kończy się okres wielkanocny.

3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przeżywać będziemy: -w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła; -w środę – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera, w tym dniu pamiętajmy także w modlitwach o naszych mamach w dniu ich święta; -w czwartek -  święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; -w sobotę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

4. Na Seminarium w Koszalinie, w zeszła niedzielę złożyliście państwo 1563.31 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”.

5. W środę na godzinę 18.40, do salki na plebani, zapraszamy na zbiórkę ministrantów i kandydatów.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, które będzie miało miejsce 17 czerwca 2021 r., odbędzie się  w sobotę o godz. 18.40 w kościele.

7. Rocznica I Komunii Świętej będzie 6 czerwca 2021 r. na Mszy św. o godzinie 10.00. W związku z tym spotkanie dzieci rocznicowych i ich rodziców odbędzie się 2 czerwca o godz. 18.40.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W nowym „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o tym jak powoli Europa otwiera się po pandemicznym zamknięciu i co to oznacza dla pielgrzymów. Jest także „Mały Gość Niedzielny”, „L’osservatore Romano” i nasz „Głos Serca”. 

9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia:  zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej parafii życzymy, dobrego, szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego tygodnia.  Dziękujemy za wszelkie przejawy „życzliwości serca” i dzielenie się z nami dobrami duchowymi i materialnymi. Na dzisiejszy dzień i nowy tydzień pracy, obowiązków i nauki przyjmijcie Boże błogosławieństwo…

 

 

Krzyż Wlkp., dn. 22.05.2021 r.                                w/z ks. Marcin Żydzik SDS

Joomla templates by a4joomla