INTENCJE MSZALNE 14 – 21 lutego 2021 r.
VI Niedziela Zwykła 14 lutego 2021 r.
7.00 Za Parafian
8.30 Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 14)
10.00 Za + Marcina Czubę -od kuzynek i kuzynów
12.00 Za + Marcina Czubę –od cioci: Ireny, Danki, Ewy, Doroty z rodzinami
18.00 Za + Mariusza w 1-ą rocz. śm.
Brzegi – Za + Mariusza w 1-ą rocz. śm.//Huta Szklana – Za ++ Edwarda Wysoczańskiego i rodziców z obu stron//Lubcz Mały – W int. Zuzi, Klaudii i Ritki o Boże błogosł., zdrowie, opiekę Maryi
Poniedziałek 15 lutego 2021 r.
6.30 Za ++ Eugenię i Leopolda Dudzik w rocz. śm.
18.00 1) Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 15)
2) Za + Leokadię Małecką –od Margaretek
3) Za + Marię Rabiej –od uczestników pogrzebu
Wtorek 16 lutego 2021 r.
6.30 Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 16)
18.00 1) Za + Leokadię Małecką –od rodziny Mąka
2) Za + Eugeniusza Koryluk –od Justyny i Michała z rodziną
3) Za + Józefa Tomczyk –od sąsiadów z bloku 2
Środa 17 lutego 2021 r., Popielec
6.30 Za + Helenę Ślesińską
10.00 Za + Marię Rabiej –od Ireny i Jerzego
16.00 Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 17)
18.00 1) W int. Ewy i Adama o Boże błogosł., zdrowie i opiekę Maryi
2) Za + Ryszarda Szarek w 3-ą rocz. śm. –od żony i dzieci
Brzegi: 16.00 – Za + Andrzeja Maciejowskiego//Huta Szklana: 17.00 – Za + Andrzeja Maciejowskiego //Lubcz Mały: 17.30 – Za + Andrzeja Maciejowskiego
Czwartek 18 lutego 2021 r.
6.30 Za + Marię Rusikiewicz
18.00 1) Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 18)
2) Za + Ludmiłę Łaskawą -od Żywego Różańca
3) Za ++ Albertę, Jana, Edwarda i rodziców z obu stron
Piątek 19 lutego 2021 r.
6.30 Za ++ Władysławę i Stanisława Figna w rocz. śm
18.00 1) Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 19)
2) Za + Marię Rabiej -od Ireny i Jerzego
3) Za + Józefa -od Margaretek
6.30 Za + Józefa Tomczyk -od żony Zofii i syna Sławka
18.00 1) Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 20)
2) Za + Leokadię Małecką -od sąsiadów
3) Za ++ Helenę i Zygmunta Truszyńskich
I Niedziela Wielkiego Postu 21 lutego 2021 r.
7.00 Za + Józefa Tomczyk -od sąsiadów z ul Wybickiego
8.30 Za ++ Gertrudę Kujawa w 22-ą rocz. śm. i jej rodziców Władysławę i Alfonsa
10.00 Za ++ Franciszka i rodziców z obu stron
12.00 Za + Barbarę Kowalczyk (greg. 21)
18.00 Za ++ Józefa Smolińskiego i Zbigniewa Aluk
Brzegi – Za + Marcina Czubę –od cioci Ani z rodziną//Huta Szklana – Za + Zygmunta Wojciechowskiego –od uczestników pogrzebu//Lubcz Mały – Za ++ Tadeusza, Czesława, Agnieszkę i Helenę